NEDERLAND heeft de afgelopen decennia sterk geprofiteerd van de globalisering van de wereldeconomie.
Lees verder op nu.nlHet goede nieuws over de consumentenbestedingen in NEDERLAND is als sneeuw voor de zon verdwenen, stelt BNR's Kees de Kort. "Het zag er eind vorig jaar redelijk uit toen we voor het eerst in lange tijd weer eens in de plus zaten. Maar in januari is de klad er weer in gekomen."
Lees verder op BNR.nlNog steeds komen meer en meer mensen in NEDERLAND met hun hypotheek onder water te staan, zegt BNR's Kees de Kort. "Dat wil zeggen dat de waarde van de hypotheek hoger is dan de waarde van het pand. Logisch ook, want de huizenprijzen blijven toch langzaam maar zeker dalen."
Lees verder op youtube.comIn de jaren 80 is er onder kabinet Lubbers op gelegaliseerde wijze, middels de “uitnamewet” 32,8 miljard gulden uit de gezamenlijke pensioenpot gestolen. Dat dit überhaubt boven water is gekomen is vooral dankzij de vasthoudendheid van (1.) Hennie Kemner die niet één maar tíg keer een beroep gedaan heeft op de WOB (Wet Openbaar Bestuur)
Na eerst in het Rijksarchief en bij Binnenlandse Zaken en Financieën bot te hebben gevangen, slaagde Kemner er dan uiteindelijk in de hele geheime operatie boven water te krijgen.
Lees verder op stopdebankiers.nlNog steeds komen meer en meer mensen in NEDERLAND met hun hypotheek onder water te staan, zegt BNR's Kees de Kort. "Dat wil zeggen dat de waarde van de hypotheek hoger is dan de waarde van het pand. Logisch ook, want de huizenprijzen blijven toch langzaam maar zeker dalen."
Lees verder op BNR.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl