De Amerikaanse president Barrack Obama heeft NEDERLAND geprezen om de inzet voor het totstandkomen van het vrijhandelsverdrag tussen Amerika en Europa.
Lees verder op nu.nlKoning Willem I richtte op 25 maart 1814 de NEDERLANDsche Bank op. Hij dacht die bank te kunnen gebruiken om zijn grootse plannen met NEDERLAND te financieren, maar kwam bedrogen uit, stelt promovendus Roland Uittenbogaard (Universiteit Utrecht). DNB had namelijk vooral tot taak de financiële sector meer crisisbestendig te maken. DNB stelde zich daarom direct onafhankelijk en prudent op. Economisch historicus Uittenbogaard verdedigt zijn proefschrift over de geschiedenis van NEDERLANDs centrale bank aan de Universiteit Utrecht op dinsdag 25 maart, exact 200 jaar na het Koninklijk Besluit van oprichting.
Lees verder op blogspot.nlTijdens het staatsbezoek van de Chinese president Xi Jinping is voor een bedrag van ruim 2 miljard dollar (circa 1,5 miljard euro) aan contracten met het NEDERLANDs bedrijfsleven getekend.
Lees verder op nu.nlDe Britse munt van 1 pond krijgt een nieuw ontwerp. Dat moet de aanvoer van valse munten vanuit NEDERLAND een halt toeroepen.
De Britse munt van 1 pond krijgt een nieuw ontwerp. Dat moet de aanvoer van valse munten vanuit NEDERLAND een halt toeroepen.
Het besluit om de Britse munt van 1 pond te vervangen door een nieuw ontwerp is vooral ingegeven door een grootschalige aanvoer van vervalsingen vanuit NEDERLAND. Dat meldde de Britse krant The Independent zondag.
Lees verder op z24.nlDe beslissing om de Britse een-pondmunt van een nieuw ontwerp te voorzien is voornamelijk genomen omdat NEDERLANDse valsmunters op grote schaal nepmunten in circulatie hebben gebracht.
Lees verder op nu.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl