De Democraten in de VS hebben een programma dat bestaat uit vier woorden: 'Trump voor, wij tegen' en 'Trump tegen, wij voor'. Een ongekende niveauloosheid voor 's WERELDs grootste economie. Maar het kan erger, Eucalypta, de baas van het Huis van Afgevaardigden, heeft tegen Trump gezegd dat hij er gewoon niet inkomt. Kleuterachtig kinderachtig: ik ben boos op jou, dus we nodigen je gewoon niet uit.
Lees verder op BNR.nlDe Nederlandse pensioenfondsen waarschuwen. De kans dat uit te keren pensioenen reeds in 2020 of 2021 lager uitvallen, is reëel. Door de WERELDwijd gedaalde beurzen einde 2018 zijn heel wat fondsen in problemen geraakt. Hun dekkingsgraad is daardoor te laag geworden. Zo zijn alvast in moeilijkheden: de metaalfondsen PME en PMT. Zorgfonds PFZW. Ambtenarenfonds ABP.
Lees verder op Biflatie.nlDe WERELDorde is ernstig in gevaar door het toenemende protectionisme, stelt de Chinese vicepresident Wang Qishan woensdag op het World Economic Forum (WEF) in het Zwitserse Davos.
Volgens Wang keren veel landen zich naar binnen en worden er steeds meer hordes opgeworpen voor internationale handel. Hij verwijst hiermee naar de handelsoorlog die gaande is tussen de Verenigde Staten en China.
Lees verder op nu.nlAfgelopen maandag publiceerde Oxfam een rapport waarin staat dat de grootste miljardairs ter WERELD per dag zo’n 2,5 miljard dollar rijker worden. Met het rapport wil Oxfam de groeiende kloof tussen rijk en arm aankaarten, nu in het Zwitserse Davos het WERELD Economisch Forum van start gegaan is.
Dit zijn de tien rijkste mensen ter WERELD:
Lees verder op HLN.beDe WERELDorde is ernstig in gevaar door het toenemende protectionisme, dat stelt de Chinese vicepresident Wang Qishan woensdag op het WERELD Economisch Forum (WEF) in het Zwitserse Davos.
Volgens Wang Qishan keren veel landen zich naar binnen en worden er steeds meer hordes opgeworpen voor internationale handel. Hij verwijst hiermee naar ...
Lees verder op nu.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl