De Amerikaanse president Donald Trump blijft in de Verenigde Staten tijdens het WERELD Economisch Forum in Davos. Bijna een maand geleden werd aangekondigd dat Trump de top in Davos opnieuw zou bijwonen, maar vandaag laat de Amerikaanse president weten dat hij zijn komst “respectvol annuleert”. De schuld voor zijn afwezigheid legt hij bij de “onbuigzaamheid” van de Democraten op het vlak van “grensbeveiliging en het grote belang van veiligheid voor onze natie”.
Lees verder op HLN.beDe Amerikaanse president Donald Trump probeert de hele WERELD - politiek en economisch - zijn wil op te dringen, maar dat blijkt uiteindelijk een aantal opmerkelijke en onverwachte consequenties te hebben. Dat schrijft Nick Fouriezos, redacteur bij de nieuwssite Ozy, over de eis van Trump dat zijn handelspartners de sancties van de Verenigde Staten tegen Iran, Venezuela en Rusland zouden volgen.
[...]
Lees verder op Express.liveHet zou een gratuite, weinig geloofwaardige uitspraak zijn als ze van eender wie zou komen. Maar de Winklevoss Twins zijn niet ‘zomaar iemand’ in de cryptoWERELD. Cameron en Tyler (geboren te New York, 1981) zouden reeds in 2013 tezamen zo’n 1 miljard dollar waard zijn. Vroeg ingestapt in bitcoin en daardoor schatrijk geworden, spitst iedereen de oren wanneer zij spreken. De marktkapitalisatie van BTC zal die van de ganse hoeveelheid goud op aarde overtreffen?!
Lees verder op Biflatie.nlVolgens de WERELDbank groeien de emerging markets sneller en harder dan de rijke landen. Heeft de WERELDbank gelijk? Macro-econoom Kees de Kort gelooft er niets van: een grote leugen.
Lees verder op BNR.nlTegen het einde van het volgende decennium zullen de tien grootste economieën van de WERELD zeven naties omvatten die momenteel als een groeiland worden bestempeld. Dat blijkt uit een rapport van de Britse bank Standard Chartered. Gesteld wordt niet alleen dat China volgend jaar de Verenigde Staten als grootste economie van de WERELD - gerekend op basis van de koopkracht - zal aflossen, maar voorspeld wordt tevens dat India dat voorbeeld tegen het einde van volgend decennium zal volgen.
[...]
Lees verder op Express.liveBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl