“No, it’s better. It’s bigger”, liet Quinton Hennigh zich ontvallen op een onbewaakt moment.
“No, it’s better. It’s bigger”, liet Quinton Hennigh zich ontvallen op een onbewaakt moment.
Hij refereert naar de recente goudontdekkingen in West-Australië en is van mening dat de Philbara-regio méér goud bevat dan de Witwatersrand in Zuid-Afrika.
Veertig procent van al het goud van de WERELD werd er gevonden. Deze regio produceerde maar liefst 1,6 miljard ounces goud.
Lees verder op Edelmetaal-info.nlChina heeft de laatste tijd meerdere malen aangegeven om zich meer open te stellen naar de buitenWERELD toe in een poging om te groeien als financiële hub. Internationale bedrijven en investeerders zijn steeds meer welkom om handel te drijven met en in China. Voornamelijk de één bepaalde sector ondervindt daarvan de voordelen want sinds kort hebben de Chinese autoriteiten buitenlandse verzekeraars meer toegang gegeven tot de financiële sector.
Lees verder op Beurs.comDoor de scheiding met de Europese Unie zal Groot-Brittannië de volgende vijf jaar ongeveer 63.000 dollarmiljonairs verliezen. Tegelijkertijd zal deze demografie in de rest van de WERELD met acht miljoen personen aangroeien.
Lees verder op Express.beHet is bijna 10 jaar geleden dat Satoshi Nakamoto Bitcoin creëerde, de WERELDs populairste cryptocurrency. Hoewel alles begon met een rustige start, waar Bitcoin niet meer was dan een underground gegeven, begint de virtuele munteenheid nu ook mainstream te worden en wordt inmiddels op veel verschillende manieren herkend als een volwaardige munteenheid. Er zijn dan ook meer en meer commerciële sectoren die Bitcoin aanvaarden als een geldige betalingsmethode en Bitcoinautomaten vinden we ook meer en meer verspreid terug. Een van die sectoren die al jarenlang pionier is op het gebied van zulke veranderingen is de online gokindustrie, met meerdere casino sites die zelfs uitsluitend Bitcoin accepteren als betaalmethode.
Lees verder op Biflatie.nlVolgens de cijfers van de World Gold Council (WGC) is Rusland nu de grootste opkoper van goud ter WERELD. De Russische overheid zou dit doen als leverage tegenover de aanhoudende economische sancties en monetaire gevolgen daarvan.
Lees verder op Beurs.comBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl