Hieronder in de infographic 62 interessante feiten over Bitcoin. Wist u bijvoorbeeld dat er tegenwoordig al 1354 Bitcoin-geldautomaten in 55 landen over de hele WERELD zijn te vinden (en dat er soms bitcoinautomaten worden gestolen)? Dat de grootste digitale valuta inmiddels ruim 6 miljoen gebruikers heeft? Dat Japan sinds 1 april 2017 bitcoin als legitiem betaalmiddels accepteert, maar dat de digitale valuta illegaal is in Equador, Bolivia, Saudi Arabië en Bangladesh?
Lees verder op Biflatie.nlOndanks dat ‘de lamp in Azië brandt’ blijft de Amerikaanse dominantie in de bedrijfsWERELD ongezien groot.
Ondanks dat ‘de lamp in Azië brandt’ blijft de Amerikaanse dominantie in de bedrijfsWERELD ongezien groot.
Minder dan 10 jaar geleden telde Europa 41 bedrijven in de top 100 van ‘s WERELDs 100 grootste bedrijven. De totale waarde van die bedrijven was toen 5.000 miljard dollar. De VS hadden toen 35 bedrijven in die top 100, voor een gelijkaardige waarde. Dat blijkt uit een studie van accountantsbureau PwC.
Lees verder op Express.beVele signalen wijzen erop dat het verhaal van de bitcoin een nieuwe fase is ingegaan. Dat blijkt uit de toenemende aandacht die online en in de bredere WERELD aan de virtuele munt wordt besteed.
Dat staat in een column van het magazine The Economist. Er wordt echter gewaarschuwd dat die nieuwe fase in een bubbel en een instorting van de markt dreigt te zullen uitmonden.
Lees verder op Express.beDe afgelopen decennia was de status van de Amerikaanse dollar als WERELDreservemunt onbetwist, maar de laatste jaren zou ik dat niet meer met overtuiging durven te zeggen. Sommige landen hebben al voorzichtig de overstap gemaakt in euro’s of lokale valuta voor internationale betalingen, terwijl andere landen soortgelijke stappen overwegen. De recente ontwikkelingen in Saoedi-Arabië kunnen deze transitie in een stroomversnelling brengen.
Lees verder op GeotrendlinesDe koning van Saoedi-Arabië zal binnen twee dagen de macht overdragen aan zijn zoon Mohammed bin Salman, zo meldt de Iraanse staatszender PressTV. Kort daarvoor stuurde de Saoedische televisiezender Al-Arabiya via twitter een vergelijkbaar bericht de WERELD in, maar dat bericht werd binnen een paar uur weer zijn verwijderd.
Lees verder op GeotrendlinesBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl