EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord wereld.
Artikel 1871 tot 1875 met de

betekenis van het woord WERELD

Geplaatst op: zondag 30 april 2017

Nog een paar miljard en dit is de nieuwe rijkste man ter WERELD

De laatste 5 jaar werd Jeff Bezos $65,2 miljard rijker. Na sterke kwartaalcijfers steeg het aandeel Amazon fors op de Amerikaanse beurs. Daardoor werd Jeff Bezos, CEO en oprichter, opnieuw $3,3 miljard rijker. Hij is nu nog maar een paar miljard verwijderd van ’s WERELDs rijkste persoon, Bill Gates, die al sinds mei 2013 op de hoogste troon zit.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: vrijdag 28 april 2017

Beleggers stappen weer in zilver na daling zilverprijs

De zilverprijs is in de tweede helft van deze maand bijna tien procent gedaald en dat trekt opnieuw koopjesjagers aan. Op woensdag, toen de prijs van het edelmetaal voor de zevende handelsdag op rij daalde, voegden beleggers 2,93 miljoen troy ounce zilver toe aan hun positie in het iShares Silver Trust. Dat was de grootste instroom van edelmetaal in één dag sinds oktober vorig jaar. Het iShares Silver Trust is het grootste zilver-ETF ter WERELD, dat bij beleggers beter bekend staat onder de afkorting SLV.

Lees verder op Hollandgold
Geplaatst op: vrijdag 28 april 2017

China wordt baas in de ruimte

Indien de Verenigde Staten er niet in lukken een soepeler kader te creëren voor zijn nationale ruimtevaartindustrie, zal het land snel zijn WERELDwijd leiderschap in de sector aan China verliezen.

Die boodschap komt van de Amerikaanse ruimtevaartbedrijven, die tijdens een hoorzitting in de Amerikaanse Senaat een reeks bemerkingen en verwachtingen terzake naar voor hebben gebracht.

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: vrijdag 28 april 2017

Zo werd Mark Zuckerberg als 30-er de 5e rijkste man ter WERELD

Dit is hoe het allemaal begon voor Mark Zuckerberg. Het leven van het 32-jarige wonderkind kent al veel verrassende wendingen. Er werd niet alleen reeds een film over hem gemaakt, The Social Network, er werden ook al verschillende boeken geschreven. Sommige geloven dat David Kirkpatrick’s boek “The Facebook Effect: The Inside Story of the Company That Is Connecting the World” het meest accuraat is.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: donderdag 27 april 2017

Geopolitiek en monetaire geschiedenis met William Engdahl

Sinds de Tweede WERELDoorlog zijn de Verenigde Staten de grootste economische, politieke en militaire macht ter WERELD, maar de laatste jaren is het voor veel meer mensen duidelijk geworden dat die Amerikaanse overheersing niet voor altijd zal duren. William Engdahl schreef hier verschillende boeken over, waaronder A Century of War. Vorig jaar was hij te gast in Utrecht, waar hij in minder dan een uur tijd de belangrijkste geopolitieke en monetaire ontwikkelingen van de afgelopen honderd jaar bespreekt.

Lees verder op Marketupdate
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs