Er is meer dan een verschil op de bankrekening. Steve Siebold interviewde 26 jaar lang de rijkste mensen ter WERELD. Hij schreef daarover een boek, “How Rich People Think”. Hij kwam er achter dat rijk worden niet zozeer met geld te maken heeft, maar vooral de manier van denken over geld verdienen.
Er is meer dan een verschil op de bankrekening. Steve Siebold interviewde 26 jaar lang de rijkste mensen ter WERELD. Hij schreef daarover een boek, “How Rich People Think”. Hij kwam er achter dat rijk worden niet zozeer met geld te maken heeft, maar vooral de manier van denken over geld verdienen.
Het verschil tussen rijke mensen en de gemiddelde persoon is veel meer dan alleen de bankrekening. Rijke mensen hebben andere overtuigingen, filosofieën en strategieën.
Volgens Siebold zijn er 8 manieren waarop rijke mensen de WERELD anders zien.
Lees verder op SlimBeleggen.netAlle belangrijke valuta in de WERELD binnen zullen afzienbare tijd op een gelijk speelveld moeten komen, omdat dat de enige manier is om de WERELDhandel eerlijker te maken. Dat zei de Amerikaanse president eerder deze maand tijdens een gezamenlijke persconferentie met de Japanse president Shinzo Abe.
Lees verder op MarketupdateBill Gates prijkt al jaren aan de top van de Forbes lijst met rijkste mensen ter WERELD. Een recente update geeft Gates een vermogen van $86 miljard. Maar in de lijst van Forbes wordt geen rekening gehouden met WERELDleiders en dictators die hun macht gebruiken voor eigen belang. Volgens John Oliver is niet Gates maar Poetin de rijkste man ter WERELD.
Lees verder op SlimBeleggen.netBankiers, en zeker centrale bankiers, lijken nooit verantwoordelijkheid te moeten afleggen voor hun acties. Of ze nu risicovolle producten verkopen als veilig, de WERELD in een depressie storten, inflatie creëren die de koopkracht van miljoenen spaarders wegvreet… ze komen er allemaal mee weg! Behalve in Spanje?
Lees verder op Beurs.comDe WERELDwijde handel is in 2016 aanmerkelijk minder sterk gegroeid dan in de voorgaande jaren, onder meer door politieke onzekerheid in Europa en de Verenigde Staten.
Dat meldt de WERELDbank dinsdag op basis van voorlopige ramingen.
Lees verder op nu.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl