EUR/USD:
GOUD:
ZILVER:
BTC:
EUR/USD: | GOUD: | BTC:
Er zijn 50 artikelen gevonden met het woord wereld.
Artikel 2056 tot 2060 met de

betekenis van het woord WERELD

Geplaatst op: dinsdag 17 januari 2017

Duitse burgers beschikken over het sterkste paspoort ter WERELD

Duitsland beschikt over het sterkste paspoort van de WERELD. Dat blijkt uit een rapport van consulent Arton Capital. Vastgesteld werd immers dat Duitsland aan zijn onderdanen een visumvrije reis naar 157 landen kan aanbieden.

De tweede plaats wordt gedeeld door Singapore en Zweden, die een WERELDwijde mobiliteitsscore van 156 punten laten optekenen. Singapore neemt daarmee het Aziatische leiderschap van Zuid-Korea over.

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: dinsdag 17 januari 2017

In welke WERELD leeft de elite van Davos?

Nooit eerder is de kloof tussen Davos en de echte WERELD groter geweest, schrijft Anne Swardson op Bloomberg.com: ‘De top executives, financiers, academici en politici die op weg zijn naar het World Economic Forum zullen veel praten over leiders as president-elect Donald Trump, Frankrijks Marine Le Pen (FN) en de Italiaanse populist Beppe Grillo (M5S), die niet tot het establishment behoren. Maar ze zullen die mensen niet ontmoeten. Want geen van de leiders die op het punt staan de WERELDorde – zoals ze door Davos werd uitgetekend – omver te gooien, zullen aanwezig zijn. Volgens een woordvoerder van het WEF tekent een ‘uitzonderlijke reeks politici’ present – bijna allemaal mensen die aan de macht zijn’ (Charles Michel, Kris Peeters en Geert Bourgeois zijn ook aanwezig, net als koning Filip en koningin Mathilde, nvdr.)

‘Een vorm van verraad’ Volgens een woordvoerder van de president-elects transitieteam vindt Trump dat zijn aanwezigheid op ‘een samenkomst van miljonairs, miljardairs, politieke leiders en beroemdheden – die de machtsstructuur vertegenwoordigen die aan de basis lag van de populistische woede die hem toeliet te verkiezingen te winnen – door zijn aanhangers als een vorm van verraad zou worden ervaren.’

Lees verder op Express.be
Geplaatst op: maandag 16 januari 2017

Mark Zuckerberg werd dit jaar al $5 miljard rijker

2017 is al een fantastisch jaar voor de CEO van Facebook, Mark Zuckerberg. In de eerste 2 weken steeg zijn netto vermogen met maar liefst $5 miljard, het meeste van eender wie in de WERELD. Na enkele positieve berichten zit het aandeel Facebook weer in de lift, net als het fortuin van Zuckerberg.

Facebook rapporteerde een stijgende omzet en verschillende analisten trokken het koersdoel van de sociale mediasite op. Hierdoor nadert Facebook opnieuw de all-time high van oktober. Wie dacht dat de verkiezing van Donald Trump slecht zou zijn voor technologiebedrijven, heeft het (voorlopig) bij het verkeerde eind.

Lees verder op SlimBeleggen.net
Geplaatst op: maandag 16 januari 2017

Merkel: Europa moet meer verantwoordelijkheid nemen

Europa moet meer verantwoordelijkheid nemen in de WERELD en moet zich voorbereiden op een tijd dat ze niet meer zo afhankelijk is van de Verenigde Staten. Dat was de boodschap die Angela Merkel onlangs verkondigde tijdens een toespraak in Brussel.

Lees verder op Marketupdate
Geplaatst op: maandag 16 januari 2017

Rogoff: Afschaffen contant geld is goed voor de armen

Het afschaffen van contant geld is gunstig voor de allerarmsten en zal helpen om de ongelijkheid in de WERELD aan te pakken, zo verwacht econoom Kenneth Rogoff van de universiteit van Harvard. De auteur van het boek “The Curse of Cash” (de vloek van geld) verwacht dat er in een WERELD zonder contant geld minder criminaliteit en minder onderbetaald zwart werk.

Lees verder op Marketupdate
" ... Everything is in a bubble ..." — Peter Schiff

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/usergp/domains/goudportal.nl/public_html/gp3_def/includes/c_allesover.php on line 34
 
Vergelijk de prijs van goud en zilver
Powered By:

Daily Headlines

Meld je aan voor de de dagelijkse mailing. Je ontvangt dan elke avond de meest opmerkelijke headlines van de dag op het door jouw opgegeven e-mailadres.
E-mailadres:

Bedankt voor je aanmelding.

Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Over GoudPortal.nl

Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.

Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.

Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].

Contact

Naam:
E-mailadres:
Opmerking:

Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.

Goudportal.nl

Categorieën in- en uitschakelen
Personal Finance
Edelmetalen
Cryptocurrency
Grondstoffen
Economie Algemeen
Crisis & Recessie
(Geo-) politiek
Oorlog & Conflicten
Corruptie & Schandaal
Trends & Transitie
Miljonairs & Miljardairs