De jeugdWERKLOOSheid scheert zodanig hoge toppen in Ierland dat het de autoriteiten aanzet tot een drastisch verzoek. Mensen die geen job vinden in eigen land worden gevraagd om hun geluk elders te beproeven.
Lees verder op HLN.be27,4 procent van de Griekse bevolking is WERKLOOS, oftewel 1.376.463 mensen, volgens gisteren gepubliceerde cijfers over september. Dit betekent dat 60 procent van de Griekse beroepsbevolking zonder baan zit, aldus Eleftherotypia.
Lees verder op presseurop.euEuropa is hard op weg om het volgende decennium uit te groeien tot dé mondiale economische supermacht, daarbij de VS, China en Japan voorbij strevend.
Europa is hard op weg om het volgende decennium uit te groeien tot dé mondiale economische supermacht, daarbij de VS, China en Japan voorbij strevend.
Wie de Europese economie van dichtbij bekijkt, zal op het eerste gezicht (en ook op het tweede) weinig reden tot vreugde zien. De WERKLOOSheidsgraad bevindt zich op een recordniveau en een fragiele economische opleving kan op eender welk moment door een onverwachte gebeurtenis tot staan gebracht worden.
Lees verder op SlimBeleggen.netEen jaar eerder bedroeg de WERKLOOSheid in Griekenland nog 26 procent. De jeugdWERKLOOSheid kwam in september uit op 51,9 procent. De arbeidsmarkt in Griekenland is de slechtste van Europa.
Zelfstandige ondernemers zijn het hardst in hun portemonnee geraakt door de crisis. Dat blijkt uit...
Lees verder op telegraaf.nlMet ingang van 2013 publiceert het CBS in haar persberichten over de bijstand over het aantal personen dat een bijstandsuitkering ontvangt. Voorheen werden de bijstandsuitkeringen op zichzelf als uitgangspunt voor de tellingen genomen. Door deze methodewijziging sluit de statistiek beter aan bij de gangbare begrippen in de maatschappij op dit terrein, meent het CBS. Met deze nieuwe telmethode worden, als de bijstandsuitkering naar een (echt)paar gaat, beide personen afzonderlijk geteld. Het aantal personen met een uitkering ligt dus hoger dan het aantal uitkeringen. Eind maart waren er 390 duizend bijstandsontvangers die samen 338 duizend bijstandsuitkeringen ontvingen. Het aantal mensen met een WW-uitkering stijgt momenteel tegelijk schrikbarend. Hadden in 2012 'nog maar' 340.000 mensen een WERKLOOSheidsuitkering, eind dit jaar ligt dat al op 435.000 en volgend jaar stijgt het aantal WW'ers zelfs door naar bijna 500.000.
Lees verder op nachthemel.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl