Langzaam maar zeker dringt het bij de EUROpese Commissie in Brussel door dat de rigide bezuinigingen, waar de OESO, het IMF en tal van economen voor gewaarschuwd hebben, meer schade dan goed hebben gedaan. De groei in de EUROzone wil maar niet op gang komen en de eerste tekenen van moedeloosheid zijn bij politici en economen duidelijk zichtbaar. Ze weten het niet meer. Niet alleen in de zuidelijke schuldenlanden, maar nu ook in Nederland.
Lees verder op weebly.comDe bank JPMorgan heeft een schikking getroffen van 13 miljard dollar (9,6 miljard EURO) met de Amerikaanse autoriteiten in verband met de verkoop van 'slechte' hypotheken. Dat is vanavond bekend geworden. De bank kreeg van de Amerikaanse justitie de hoogste boete die ooit aan een instelling is opgelegd.
Lees verder op HLN.beDe groei in de EUROzone viel afgelopen kwartaal toch weer terug. De reden daarvoor zullen we ver over de grens moeten zoeken: in China.
De groei in de EUROzone viel afgelopen kwartaal toch weer terug. De reden daarvoor zullen we ver over de grens moeten zoeken: in China.
De vertraging van de EUROpese economie in de afgelopen maand heeft één belangrijke reden. De belangrijkste EUROpese industriële landen werden met een tragere groei geconfronteerd als gevolg van een terugval in de export naar sommige groeimarkten. Dat vraagt om een uitleg.
Lees verder op SlimBeleggen.netBeleggers die indirect geld hebben verloren bij de Madoff-fraude, door te beleggen in fondsen, kunnen nu rechtstreeks aanspraak maken op compensatie. Dat is het gevolg van een beslissing van het Amerikaanse ministerie van Justitie.
Lees verder op HLN.beVertegenwoordigers van sociale protestbewegingen uit de hele wereld en wetenschappers die een en ander duiden kwamen samen in Amsterdam voor de driedaagse conferentie “Global Uprisings“.
Niet altijd haalt het de grote media maar de burger, de man-en-vrouw-in-de-straat heeft er soms écht genoeg van en laat dat ook blijken. Het is (nog) geen groots, gecoördineerd verband of verbond dat het ganse Westen omvat maar vooralsnog uit het zich verspreid, in kleine getallen; nog geen eengemaakte Vuist maar allemaal samen genomen toch steeds minder makkelijk te negeren. We zien het in zovele landen in de vorm van demonstraties, stakingen, bezettingen, oproer, rellen en rebellie allerhande. Van de Arabische Lente tot op pleinen in Zuid-EUROpa, van de globale Occupy beweging tot plaatselijke onlusten in Turkije en Brazilië. “Het volk”, vooralsnog niet echt verenigd, staat steeds vaker op tegen machtsmisbruik, sociale afbraak, onrechtvaardigheid en wanbeleid, van overheden, regimes, centrale banken en bedrijven.
Lees verder op Biflatie.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl