De olieprijzen daalden dinsdag na berichten over een akkoord tussen Westerse landen en Iran over diens atoomprogramma.
De olieprijzen daalden dinsdag na berichten over een akkoord tussen Westerse landen en Iran over diens atoomprogramma.
Het akkoord kan leiden tot een hogere olieproductie in het land dat ooit de op een na grootste producent was binnen OPEC, terwijl het aanbod op de oliemarkt al groter is dan de vraag.
De prijs van een vat Amerikaanse olie daalde rond 10.00 uur met 2 procent tot 51,17 DOLLAR, Brentolie werd 1,7 procent goedkoper op 56,85 DOLLAR per vat.
Lees verder op nu.nlGoldman Sachs moet voor de huidige problemen in Griekenland opdraaien. Dat zegt voormalig bankier bij de zakenbank Jaber George Jabbour tegen The Independent.
Goldman Sachs moet voor de huidige problemen in Griekenland opdraaien. Dat zegt voormalig bankier bij de zakenbank Jaber George Jabbour tegen The Independent.
Complexe en uiterst schimmige deals uit 2001 tussen Goldman Sachs en de Griekse regering liggen volgens hem aan de basis van de huidige crisis. De bank verdiende minstens 500 miljoen DOLLAR met de dubieuze constructies. De bankier die de constructies bedacht, Antigone Loudiadis, kreeg in het jaar van de deals alleen al 12 miljoen DOLLAR uitbetaald.
[...]
Lees verder op ninefornews.nlDe leiders van de eurozone hebben maandagochtend na een marathonvergadering van 22 uur een akkoord aangekondigd met Griekenland. Voorwaarde is wel dat de regering Syriza in de komende dagen een reeks zware hervormingen doorvoert.
De leiders van de eurozone hebben maandagochtend na een marathonvergadering van 22 uur een akkoord aangekondigd met Griekenland. Voorwaarde is wel dat de regering Syriza in de komende dagen een reeks zware hervormingen doorvoert.
Volgens insiders gaat het om een bijna totale overgave van de radikaal links regering van premier Tsipras aan de eisen van de schuldeisers.
De beurzen applaudiseren en ook de euro wint terrein tegenover de Amerikaanse DOLLAR.
Lees verder op Express.beNederland heeft het op zes na grootste handelsoverschot in de wereld. Op de ranglijst moet ons land alleen China, Duitsland, Saudi-Arabiƫ, Rusland, Qatar en de Verenigde Arabische Emiraten boven zich dulden.
Nederland heeft het op zes na grootste handelsoverschot in de wereld. Op de ranglijst moet ons land alleen China, Duitsland, Saudi-Arabiƫ, Rusland, Qatar en de Verenigde Arabische Emiraten boven zich dulden.
Een land heeft een handelsoverschot als het voor meer geld goederen exporteert dan importeert. Voor Nederland bedroeg dit overschot vorig jaar 85,6 miljard DOLLAR. Een handelsoverschot duidt vaak op concurrentiekracht, aldus het CBS. Ook het uitvoeren van veel natuurlijke hulpbronnen, bijvoorbeeld ruwe aardolie, kan het cijfer opdrijven.
[ Infographic ]
Lees verder op nu.nlDe prijs van de Bitcoin zal de komende twaalf maanden stijgen tot 400 DOLLAR. Dat verwachten onderzoekers van Wedbush Securities. De Bitcoin wordt steeds vaker geaccepteerd als betaalmiddel voor e-commerce, daarnaast wordt de cybermunt gezien als alternatief voor het bankverkeer in crisistijden.
De prijs van de Bitcoin zal de komende twaalf maanden stijgen tot 400 DOLLAR. Dat verwachten onderzoekers van Wedbush Securities. De Bitcoin wordt steeds vaker geaccepteerd als betaalmiddel voor e-commerce, daarnaast wordt de cybermunt gezien als alternatief voor het bankverkeer in crisistijden.
Wedbush Securities verwacht dat de Bitcoin minder vaak als belegging zal worden gebruikt. Het aantal bitcoins dat voor dit doel wordt vastgehouden, zal jaarlijks met 2 procent afnemen, en met 4 procent in 2025.
[...]
Lees verder op Emerce.nlBedankt voor je aanmelding.
Vanaf heden ontvang je dagelijks de meest opmerkelijke headlines van de dag.
Je kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl
Goudportal.nl is in 2009 opgericht door Richard de Feber om de andere kant van het economische nieuws te belichten. Veel van het nieuws omtrent de economie en de crisis dat wordt gepubliceerd door de gevestigde media is totaal niet gebaseerd op de huidige werkelijkheid. Mensen beginnen wakker te worden uit de droom dat de economie altijd maar door kan groeien. De gemiddelde burger wordt steeds slimmer en gaat zelf op onderzoek uit.
Goudportal.nl heeft een unieke samenstelling van nieuws voor u geselecteerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er speelt in de wereld. Op Goudportal.nl staan dagelijks nieuwe headlines over de economie, goud, cryptocurrencies en nog tal van andere onderwerpen. U kunt zelf bepalen welke onderwerpen u als nieuws wenst te zien op Goudportal.nl. U kunt de rubrieken zelf in of uitschakelen en zo het nieuws te personaliseren.
Heeft u zelf interessant nieuws dat u wilt delen? Tip de redactie en stuur een e-mail naar [email protected].
Bedankt voor uw bericht. Wij gaan er zo snel mogelijk mee aan de slag! U kunt het venster nu sluiten.
Goudportal.nl